Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aktualności

Zastosowania żywic do druku 3D w stomatologii cyfrowej
Technologia druku 3D rewolucjonizuje wiele dziedzin medycyny, a stomatologia nie jest wyjątkiem. Druk 3D otwiera nowe możliwości, takie jak precyzyjne tworzenie finalnych uzupełnień, protez, koron, nakładek i innych prac protetycznych. Tym, co zmienia tradycyjną praktykę dentystyczną w gabinet stomatologii cyfrowej są nie tylko urządzenia, ale też żywice odpowiadające na różne potrzeby podczas procesu leczenia pacjentów.
Czytaj więcej
Druk 3D Inlay, Onlay, Overlay za pomocą SprintRay: Rewolucyjne podejście do uzupełnień stomatologicznych

Wraz z pojawieniem się technologii druku 3D stomatologia przeszła niezwykłą transformację. Dawno minęły już czasy, gdy pacjenci musieli czekać na kolejne wizyty związane z leczeniem protetycznym. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom druku 3D stworzonym przez SprintRay, lekarze dentyści mogą zaoferować pacjentom bardziej wydajne i wygodne doświadczenie. 

Czytaj więcej
Najważniejsze zasady postawy dla zdrowych pleców
Dentyści są bardziej narażeni na rozwój zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego niż jakikolwiek inny pracownik służby zdrowia. Według badań 72% wszystkich dentystów cierpi na problemy z kręgosłupem i regularnie skarży się na bóle głowy.
Czytaj więcej
VivaScan - pierwszy skaner wewnątrzustny od Ivoclar
Jako jedni z pierwszych możemy podzielić się wrażeniami z kontaktu ze skanerem VivaScan. Urządzenie od Ivoclar miało swoją premierę światową już jakiś czas temu, ale w Polsce dostępne jest w ofercie dopiero od niedawna. Dzielimy się z  pierwszym wrażeniem i prezentujemy krótki opis funkcji, które oferuje.
Czytaj więcej
pixel