Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Chirurgia

( ilość produktów: 72 )

Narzędzia chirurgiczne w stomatologii - w celu przeprowadzania skutecznych zabiegów chirurgicznych w gabinecie stomatologicznym niezwykle istotne jest posiadanie wysokiej jakości narzędzi chirurgicznych o specjalnym kształcie. W naszym sklepie internetowym prezentujemy kompleksową gamę instrumentów dedykowanych chirurgii ogólnej, implantologii oraz chirurgii jamy ustnej.

Igłotrzymacze chirurgiczne -  są niezastąpione podczas zszywania ran po zabiegu ekstrakcji zęba. Dzięki nim możliwe jest precyzyjne i kontrolowane prowadzenie igły, minimalizując ryzyko ześlizgnięcia się igły lub nici oraz redukując ryzyko zakłuć igłą. Igłotrzymacze wyposażone są w mechanizm blokujący, który w razie potrzeby można zwolnić. Narzędzia wykonane są z nierdzewnej stali szlachetnej, dzięki czemu po odpowiednim przygotowaniu (czyszczenie, dezynfekcja, sterylizacja) mogą być wielokrotnie wykorzystywane.

Skalpele, ostrza i uchwyty stomatologiczne - skalpel to kluczowe narzędzie chirurgiczne służące do precyzyjnego przecinania tkanek.  W naszym sklepie online dostępne są sterylne ostrza pojedynczo pakowane oraz uchwyty do skalpeli, zarówno jednorazowego, jak i wielokrotnego użytku.

Dźwignie korzeniowe - do skutecznej ekstrakcji zęba niezastąpione są dźwignie korzeniowe. Służą one do oddzielania więzadeł przyzębia od zęba oraz rozluźniania zęba.  Dźwignie umożliwiają ekstrakcję zęba w możliwie najdelikatniejszy sposób, co ułatwia szybsze gojenie rany.

Kleszcze stomatologiczne - to kluczowe narzędzie podczas ekstrakcji zębów. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kleszczy dostępnych w wersjach dedykowanych do górnej oraz dolnej szczęki.  Każdy rodzaj kleszczy wykonany jest z nierdzewnej stali szlachetnej, co umożliwia łatwą dezynfekcję i sterylizację.

Zapraszamy do odkrycia pełnej gamy wysokiej jakości narzędzi chirurgicznych, które doskonale sprawdzą się w chirurgii, implantologii oraz innych zabiegach stomatologicznych.

pixel