Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sprzęt specjalistyczny

( ilość produktów: 15 )

Sprzęt Specjalistyczny: Mikroskopy, Lasery, Lupy i więcej

O oferujemy innowacyjne urządzenia, które wspierają wysoką jakość diagnostyki oraz leczenia w stomatologii. Nasza oferta obejmuje:

Mikroskopy:

Mikroskopy stomatologiczne dostępne w naszej ofercie dzięki precyzyjnym obrazom i możliwościom powiększenia, umożliwiają bardziej szczegółową obserwację oraz precyzyjne wykonywanie zabiegów stomatologicznych.

Lasery

Oferujemy laser stomatologiczny, który posiada szerokie zastosowanie w gabinetach i klinikach dentystycznych ze względu na szereg zalet.

Lupy:

Nasze lupy to narzędzia optyczne, które umożliwiają dokładne i precyzyjne powiększenie badanego obszaru. Są niezastąpione w precyzyjnych zabiegach i diagnostyce, zapewniając lekarzom pełniejszy obraz sytuacji.

Sedacja wziewna:

Oferujemy urządzenia  do sedacji wziewnej -  czyli leczenia gazem rozweselającym. Leczenie z gazem rozweselającym to łatwa i bezpieczna forma uspokojenia pacjentów, którzy nabyli lęku przed wizytami stomatologicznymi w przeszłości i nie radzą sobie ze stresem w gabinecie stomatologicznym. Zastosowanie sedacji wziewnej umożliwia ograniczenie świadomości pacjenta i częściowe zniesienie czucia bólu.

Kamery wewnątrzustne:

Nasze kamery wewnątrzustne pozwalają na wizualizację wnętrza jamy ustnej i zębów. To niezastąpione narzędzie do edukacji pacjentów i monitorowania postępu leczenia.

Fizjodyspensery:

Oferujemy fizjodyspensery - urządzenia do implantologii oraz chirurgii, zapewniające maksymalną precyzję zabiegów.

pixel