Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piece

( ilość produktów: 11 )

Piec do czego jest potrzebny w gabinecie stomatologicznym?

Piec umożliwia wykończenie prac takich jak korony, mosty czy licówki. Dzięki temu urządzeniu można wykonać lub wykończyć prace dentystyczne o wysokiej jakości i precyzyjnie dopasowane do uzębienia pacjenta już na jednej wizycie.

Jak działa piec?

Piece stomatologiczne są urządzeniami oporowymi, czyli za pomocą grzałki oporowej uzyskują właściwe temperatury do wypalenia ceramiki, krystalizacji lub charakteryzacji. Piece mogą być o dużej pojemności komory adresowane do laboratoriów protetycznych lub z mniejszą komorą ale za to szybsze w pracy, adresowane do  pracowni gabinetowych. Część pieców posiada pompy próżniowe umożliwiające napalanie klasycznych materiałów ceramicznych do licowania koron i mostów lub dokonywania korekt kształtu.

Rodzaje pieców dentystycznych:

Piece w stomatologii można podzielić głownie na dwie kategorie: przeznaczone do napalania ceramiki (Programat CS2, Programat P710 G2, Programat P510 G2, Programat P310 G2), lub przeznaczone do synteryzacji i charakteryzacji (Programat CS2, inLab ProFire, Programat S2, Programat CS6, CEREC SpeedFire).

Nie wiesz jaki piec wybrać do gabinetu stomatologicznego?

Chętnie pomożemy w wyborze. Obecnie posiadamy w swojej ofercie różne modele pieców - zapraszamy do kontaktu:  Rafał Szpakowski +48 600 452 627, r.szpakowski@amadar.pl

pixel