Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Historia

25lat amadar

Amadar Sp. z o.o. istnieje od 1997 roku. Jesteśmy uznanym i doświadczonym dystrybutorem sprzętu stomatologicznego na rynku polskim. Współpracują z nami zarówno prywatne gabinety jak i sieci klinik, przychodnie, szpitale oraz ośrodki uniwersyteckie.

Na sprzęcie dostarczonym przez nas kształceni są przyszli lekarze dentyści. Pierwszym producentem z którym nawiązaliśmy wieloletnią współpracę była Planmeca. Stopniowo rozszerzaliśmy ofertę o kolejne światowe marki takie jak: A-dec, Dentsply Sirona, Runyes, Dürr Dental, Ivoclar, Miele, Score itd.

Od 2003 roku zaczęliśmy rozwijać sieć regionalnych doradców i oddziałów. Jako pierwszy otworzyliśmy oddział w Katowicach. Obecnie jesteśmy jedynym dystrybutorem sprzętu stomatologicznego, który posiada aż 5 salonów pokazowych: w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Lublinie i Wrocławiu, oraz sprawdzonych przedstawicieli w różnych regionach Polski. Dzięki temu w prosty i szybki sposób można osobiście sprawdzić i przetestować dany sprzęt czy specjalistyczne urządzenie.

Naszym celem zawsze było i jest dostarczanie na polski rynek sprzętu najwyższej jakości, przeznaczonego głównie dla stomatologii. To my jako pierwsi na polskim rynku wprowadziliśmy autoklawy posiadające atesty urzędu nadzoru technicznego, które były wymagane w każdym gabinecie dentystycznym. Na dostarczonych przez nas unitach A-dec, a ostatnio również Runyes wyszkoliły się kolejne roczniki studentów uniwersytetów medycznych.

Przez lata kompleksowo wyposażyliśmy tysiące gabinetów stomatologicznych w niezbędne sprzęty takie jak unity stomatologiczne, aparaty RTG, autoklawy, systemy CAD/CAM i wiele innych urządzeń. Nieustannie rozwijamy współpracę z sieciami medycznymi oraz ośrodkami kształcącymi i doskonalącymi lekarzy dentystów.

Źródłem naszego sukcesu jest bezkompromisowe trzymanie się wartości: jakość, wiedza, doświadczenie i szacunek. Nieustannie dbamy o podnoszenie jakości świadczonych przez nas usług, staramy się być partnerem dla naszych klientów oferując im nie tylko światowej klasy produkty, ale również fachowe doradztwo oraz specjalistyczną wiedzę, którą również staramy się dzielić.

pixel