Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Radiologia

( ilość produktów: 13 )

Radiologia: RTG wewnątrzustne, Radiografia cyfrowa, Skanery płytek obrazowych i więcej

Oferujemy zaawansowane technologie i urządzenia służące do diagnostyki obrazowej najwyższej jakości. Nasza oferta obejmuje między innymi:

Aparaty do RTG wewnątrzustnego:

Urządzenia do RTG wewnątrzustnego to kluczowy element diagnostyki stomatologicznej. Dzięki precyzyjnym obrazom wewnętrznej struktury jamy ustnej i zębów, umożliwiają szybką diagnozę i stworzenie skutecznego planu leczenia.

Radiografia cyfrowa:

Dzięki urządzeniom do radiografii cyfrowej otrzymujemy zdjęcie badanego zęba, które pojawi się na ekranie komputera niemal natychmiast po wykonanej ekspozycji promieniowania rentgenowskiego. Radiografia cyfrowa w stomatologii zastąpiła tradycyjna metodę analogową (klisze RTG).

Skanery płytek obrazowych:

Skaner pamięciowych płyt obrazowych sprawia, że diagnostyka zdjęć przez stomatologów jest jeszcze szybsza. Dostępne w naszej ofercie urządzenia są kompaktowe, łatwe w obsłudze i wymagają zaskakująco niewiele miejsca – dlatego można je bezproblemowo umieścić w każdym gabinecie.

Pantomografia 2D:

Urządzenia do pantomografii 2D pozwalają na kompleksową ocenę struktury zębów i kości szczęki, co jest kluczowe w planowaniu skutecznych zabiegów.

Tomografia 3D:

Urządzenia do tomografii 3D pozwalają precyzyjnie ocenić struktury anatomiczne zębów i identyfikować bardziej złożone przypadki.

pixel