Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szkolenia

2023-11-15

Webinar - Znaczenie obrazowania 3D w planowaniu leczenia

Webinar - Znaczenie obrazowania 3D w planowaniu leczenia

Znaczenie obrazowania 3D w planowaniu leczenia

Zapraszamy na bezpłatny webinar organizowany przez firmę Dentsply Sirona. Uczestnicząc w tym webinarze przekonasz się, że wejście do świata cyfrowego obrazowania 3D rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości w zakresie diagnostyki oraz planowania leczenia.

Prowadzący

Dr Luciano Augusto Cano Martins - zaprezentuje wszystkie zalety obrazowania CBCT oraz odpowie na nurtujące Cię pytania.

Dr n. med. Luciano Augusto Cano Martins jest specjalistą z dziedziny radiologii stomatologicznej i radiologii szczękowo-twarzowej, prowadzącym również badania w zakresie tych dyscyplin. W ciągu 13 lat pracy w prywatnej klinice, prowadząc równolegle wykłady i zajęcia dydaktyczne dla studentów, rozwinął zaawansowane umiejętności z dziedziny diagnostyki obrazowej, budowania relacji z pacjentami oraz świadczenia usług klinicznych.

Prowadzi szkolenia i zarządza pracami zespołu klinicznego, prowadzi diagnostykę i planowanie leczenia ortodontycznego, wykonuje analizy badań radiologicznych w zakresie obrazowania 2D i 3D jako radiolog stomatologiczny i szczękowo-twarzowy w prywatnej klinice w miejscowości Limeira w brazylijskim stanie São Paulo.

Wykładowca akademicki na University of Campinas oraz na innych uczelniach w Brazylii, także we Francji i w Polsce na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Prowadzi wykłady z zakresu diagnostyki obrazowej z zastosowaniem w endodoncji, ortodoncji, periodontologii i implantologii.

Dr Luciano August Cano Martins jest autorem licznych publikacji w czasopismach specjalistycznych. Wykłada na prestiżowych wydarzeniach specjalistycznych, m.in. także w Polsce.

Termin

Termin: 15 listopada 2023r. godz. 18:30-20:00

Zapisy i szczegółowe informacje

Rejestracja: Zapisy

Adrian Antos tel: +48 882 188 187

mailowo: adrian.antos@dentsplysirona.com

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2023
pixel