Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szkolenia

2024-04-13

SZKOLENIE KRAKDENT Preparacja poddziąsłowa? Krwawienie i wysięk z kieszonki? Podcienie? - to nie problem przy dobrej technice pracy ze skanerem wewnątrzustnym Runyes 3DS V3.

SZKOLENIE  KRAKDENT Preparacja poddziąsłowa? Krwawienie i wysięk z kieszonki? Podcienie? - to nie problem przy dobrej technice pracy ze skanerem wewnątrzustnym Runyes 3DS V3.

PREPARACJA PODDZIĄSŁOWA? KRWAWIENIE I WYSIĘK Z KIESZONKI? PODCIENIE? - TO NIE PROBLEM PRZY DOBREJ TECHNICE PRACY ZE SKANEREM WEWNĄTRZUSYNYM RUNYES 3DS V3

Zapraszamy do zapisów na szkolenie, które odbędzie się podczas Targów KRAKDENT 2024.

Prowadząca

Lek. dent. Agnieszka Nowińska

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Podczas studiów Prezes PTSS oddz. Szczecin, organizatorka ogólnopolskich konferencji dla lekarzy i studentów. Nauczała przyszłe higienistki i asystentki. Prowadziła szkolenia branżowe m.in. z cyfrowych technologii w stomatologii. 3 letnia praca w klinice w Niemczech pozwoliła na biegłe posługiwanie się systemami typu CEREC CAD/ CAM od skanowania, po planowanie i produkcję końcowej pracy, do oddania jej pacjentowi bez udziału technika. Zwolenniczka szkoły niemieckiej- zapewnia kompleksowe leczenie od wypełnienia, leczenia chorób dziąseł i przyzębia, chirurgię, implantologię po protetykę. W 2016r. Ukończyła Curriculum Implantologii Cezanne Institut w Berlinie. W 2023 r. otrzymała nagrodę R&D Impact za wpływ na badania na rozwój w Polsce- projekt „OneDayVisit”. Właściciel gabinetu Neptune Dent w Gdańsku, z własnym parkiem maszynowym, gdzie z powodzeniem stosuje cyfrowe technologie na co dzień.

Szczegóły

Poznaj tricki i zasady pracy pomagające w codziennej praktyce gabinetowej.

  • Bez obaw wejdziesz w świat cyfrowej stomatologii i poczujesz się pewniej nawet przy trudnych przypadkach.
  • Perfekcja skanowania: czy to klucz do sukcesu? - odkryjesz, jak AI i Runyes 3DS V3 zmieniają zasady gry w skanowaniu poddziąsłowym i kontrolowaniu krwawienia.
  • Poznasz techniki radzenia sobie z wyzwaniami skanowania wąskich preparacji i stłoczonych zębów, czyli tzw. trudnych warunków. Wykorzystasz narzędzia skanera do analizy granic preparacji i optymalizacji toru wprowadzenia.
  • Nauczysz się skutecznych metod skanowania dla skomplikowanych odbudów wielofilarowych.

Weź udział w praktycznej sesji wykładowo-warsztatowej, aby poznać te techniki "w akcji", przełamać własne obawy i udoskonalić swoje umiejętności.

Termin i Miejsce

Termin: 13 kwietnia 2024 r. godz. 11:15 - 13:00

Miejsce: Targi Krakdent, EXPO Kraków, Sala Budapeszt B

Koszt udziału: 150 zł (w cenie otrzymasz Voucher o tej samej wartości na zakupy w sklepie www.amadar.pl za min. 500 zł)

Wpłaty: nr rachunku - 85 2490 0005 0000 4530 3356 5887 Alior Bank w Warszawie. Prosimy podać dane osobowe i dopisek: Szkolenie Skaner

Zapisy i szczegółowe informacje

Barbara Chęcińska tel: +48 602 439 741

mailowo: b.checinska@amadar.pl

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2024
pixel