Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2023-03-09

Pomożemy uzyskać dofinansowanie z ZUS!

POMOŻEMY UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE Z ZUS

POMOŻEMY UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE Z ZUS I PRZEPROWADZIMY PRZEZ CAŁY PROCES

Ruszył nowy konkurs ZUS w którym możesz uzyskać dofinansowanie nawet 50 tys. zł- 80% ceny wartości sprzętu dofinansuje ZUS. Wnioski można składać w przypadku działań poprawiających bezpieczeństwo w narażeniu na czynnik biologiczny - w przypadku stomatologii na autoklawy: Runyes, Midmark, Melag, W&H, autoklaw do sterylizacji końcówek: Dac Universal S oraz myjnie – termodezynfektory: Miele, Melag, Soltec.

Nabór wniosków odbędzie się od dnia 17 kwietnia do dnia 18 maja 2023 r.- w tym czasie należy wysłać przez specjalną platformę elektroniczną opracowane formularze wniosku wraz z załącznikami. Jeden przedsiębiorca może pozyskać z ZUS-u nawet 300.000,00 zł. W przypadku działań poprawiających bezpieczeństwo w narażeniu na czynnik biologiczny (m.in. branża medyczna, kosmetologiczna) ZUS przeznacza maksymalnie 50.000,00 zł. Wybrane w drodze konkursu 2023 projekty inwestycyjne ZUS dofinansuje w 80% kwoty planowanej inwestycji.

Pomożemy uzyskać dofinansowanie

Współpracujemy z osobą, która przygotowuje całą dokumentację potrzebną do złożenia wniosku, zapraszamy do kontaktu: Barbara Chęcińska +48 602 439 741

 

 

 

pixel